הסטודיו

סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי חדש ורעב, שמציע פתרונות במיתוג, עיצוב ותקשורת חזותית לדפוס ולדיגיטל בכל התחומים.
מיתוג, לוגו וניירת, שילוט ואבזור, מארזים ומתנות, כנסים ואירועים, אריזות, קטלוגים, עיצוב לרשתות החברתיות וכל דבר אחר שעולה לכם…
בין אם לקוח ״קטן״ או ״גדול״ ואם הבריף מורכב או פשוט, האתגר והמטרה שלנו זהה, לקדם ולהתקדם.
יחד, בהובלתנו, נפצח את הבריף ונתפור חבילה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם, מטרתינו היא למתג, לעצב ולתת פתרונות ויזואלים, אסטתתיים וחכמים שיעשו את ההבדל בינכם לבין עמיתכם.
התקשורת בינינו תהיה פתוחה וקשובה, נהיה זמינים לכל בקשה וצורך.
ניצור מערכות יחסים מקצועיות, כנות ואמינות, כאלה שיתנו לכם הרבה שקט ובטחון שאתם בידיים טובות ולנו את האתגר והעשייה שאנחנו מחפשים, אוהבים וטובים בהם.

על עצמי

נעים מאוד, שמי זאב מנדלוביץ׳, נשוי+2, מתגורר וחי בהרצליה ומעצב גרפי כבר כמעט 20 שנה.

אחרי שנים של עבודה בסטודיואים וארגונים שונים, צבירת נסיון בכל סוגי הפרויקטים ומפגשים עם לקוחות מכל הגוונים, הצבעים והגדלים, החלטתי לקחת את האהבה והתשוקה לעיצוב ופתחנו את ׳סטודיו של מעצב גרפי׳.

אני מאמין בשירותיות גבוהה, זמינות מירבית ועיצוב מוקפד, חכם שפוגע למטרה כערכי בסיס ליצירת מערכת יחסים בריאה ומניבה, כזאת שתוביל לתוצאות מירביות וייחודיות לך.
למדתי לחפש את הפתרונות העיצוביים החכמים והמדוייקים למטרה שהוגדרה, לנצל את כלי העיצוב כדי לשרת את המסר ולשקף בו את ערכי המותג, בהיררכיה, בצבעוניות, בדימויים ובנראות הכללית.
אני מאמין בתהליך עבודה פתוח ושקוף, שבו מתחילים בהגדרת המטרות והיעדים, ׳הבריף׳, אותו נבנה יחד, תוך הבנה של העסק והצרכים שלו, אהיה קשוב וזמין לצרכים, התהיות ורעיונות לאורך כל הפרוייקט ולא ׳אשחרר׳ עד שיגיע השליח מבית הדפוס, יעלה הקמפיין או יסתיים לו עוד כנס מוצלח.

עבדתי והובלתי פרוייקטים עבור לקוחות מתחומים מגוונים, מכולם נהנתי ומכולם למדתי.
אשמח להכיר ולשמח גם אתכם.